O nas

Elmont Grupa jest grupą specjalistycznych przedsiębiorstw branży elektroenergetycznej. Nasza historia opiera się o markę Elektromontaż, działającą na rynku od 1948 roku, która na trwałe wpisała się w historię polskiej elektroenergetyki przemysłowej. Jest doskonale znana i rozpoznawalna wśród inwestorów branżowych oraz w środowisku inżynierów elektryków i elektromonterów. To właśnie Elektromontaż był odpowiedzialny za budowę najbardziej znanych i kluczowych dla rozwoju gospodarki naszego kraju obiektów przemysłowych w zakresie elektroenergetycznym. Elektromontaż Wschód, wydzielony ze struktur Elektromontażu w 1994 r. (wówczas Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Montażowe Elektromontaż Wschód sp. z o.o.), do dziś korzysta z doświadczeń zdobytych w poprzednim stuleciu.

Spółki tworzące Grupę to dynamiczne, rozwijające się przedsiębiorstwa, odważnie patrzące w przyszłość. Jesteśmy innowacyjni i nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i możliwości w oparciu o posiadane doświadczenie. Od lat myślimy i budujemy dla przyszłych pokoleń, dlatego jedną z dróg którą idziemy, jest energetyka odnawialna (OZE).

Naszym celem jest stworzenie silnej grupy polskich i nowoczesnych przedsiębiorstw, których specjalizacje wzajemnie się uzupełniają w obszarze energetyki oraz budownictwa. Chcemy zwiększać efekt synergii przekładający się na uzyskanie przewagi konkurencyjnej i szeroką ofertę usług dla klienta. Budując Grupę tworzymy od podstaw nowe firmy, a także zapraszamy do nas przedsiębiorstwa z ugruntowaną już pozycją na rynku.

Jesteśmy otwarci na współpracę – dołącz do nas, przejdź na kolejny etap!

Misja

Nasza misją jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi inwestycji w zakresie infrastruktury elektroenergetycznej i odnawialnych źródeł energii. A wszystko to z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań na najwyższym poziomie inżynierskim i jakościowym, na partnerskich zasadach, z poszanowaniem człowieka i środowiska. Zapewnienie zysku inwestorom, dzielenie się wynikami pracy z ich twórcami i wykonawcami oraz dbanie o lokalną społeczność jest wpisane w nasze DNA.

Wizja

Dążymy do zbudowania silnej pozycji lidera w branży elektroenergetycznej na rynku krajowym, zdobywającym rynki międzynarodowe. Nasz rozwój to koncentrowanie wokół siebie specjalistycznych firm jeszcze bardziej uzupełniających ofertę kompleksowej obsługi klientów. To ciągłe doskonalenie naszej struktury i podnoszenie kompetencji naszych pracowników oraz tworzenie im przyjaznych miejsc pracy dających stabilizację i zadowolenie.

Grupę kapitałową Elmont tworzą spółki z polskim kapitałem

Dzięki sile Grupy oferujemy kompleksową realizację inwestycji elektroenergetycznych: począwszy od analizy i koncepcji, poprzez zaprojektowanie i wybudowanie, a skończywszy na uruchomieniu oraz oddaniu do użytkowania.

Nasze brygady montażowe i serwisowe działają w całej Polsce. Dysponujemy własnym sprzętem specjalistycznym i jesteśmy w stanie prowadzić kilkadziesiąt projektów jednocześnie. Po zakończeniu inwestycji nasza rola się nie kończy – wykonujemy również usługi związane z eksploatacją i serwisem.

Dbamy, aby Klient mógł skupić się wyłącznie na swoim celu

Należymy do:

IPH-LOGO
PSF
PSEW

Zaufali nam:

Znajdź nas

Kontakt

Elmont Grupa

ul. Białostocka 5
16-070 Łyski
tel. +48 85 717 17 17
fax. +48 85 717 17 18
e-mail: biuro@elmontgrupa.pl